Jak wykonać zaawansowaną obróbką zdjęć na komputerze

Poradnik dodany przez: OazaOgnia
15338 1

Profesjonalne zdjęcia to nie tylko sposób i techniki robienia zdjęć. To także obróbka zdjęcia, która ma ogromne znaczenie dla efektu finalnego zdjęcia. Retusz zdjęcia, w tym przypadku wykonany w Adobe Photoshop Lightroom, pokaże wam co jeszcze można uzyskać ze zdjęcia. A mówiąc o metodach zaawansowanych to tak naprawdę temat trochę płynny, ponieważ dla jednych to co tutaj jest przedstawione będzie czymś nowym i rzeczywiście zaawansowanym a dla innych to będzie obróbka zdjęć klasyczna i już znana. 

Post produkcja i pokazanie krok po kroku jak można dojść do efektu takiego zdjęcia jak na początku poradnika. Polepszanie zdjęć oraz tworzenie z nich portretów jest zagadnieniem, które dotyczy każdego fotografa i każdego kto chciałby sam spróbować wykonać taki portret, mając już opanowane ponad podstawowe elementy profesjonalnej fotografii. 

A jeżeli chcecie zobaczyć jak wyglądało przygotowanie i robienie zdjęć na których pracujemy w tym poradniku to zajrzyjcie tutaj: http://portrety.studiowplecaku.pl/

Do poradnika Jak wykonać zaawansowaną obróbką zdjęć na komputerze przypisano następujące tagi:

obróbka zdjęć profesjonalne zdjęcia polepszanie zdjęć retusz zdjęcia zaawansowana obróbka zdjęć wykonanie portretu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać zaawansowaną obróbką zdjęć na komputerze skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...