Jak wykonać transparentny efekt tekstowy w Photoshop

Poradnik dodany przez: Ashantes
30221 0

Transparentny efekt tekstowy to temat tego poradnika. Były już podobne produkcje, jednak tutaj zobaczycie nie tylko sposób na stworzenie czegoś takiego jak przeźroczysty napis ale też będzie pokazany cały proces tworzenia takiego napisu od A do Z. Chodzi o krawędzie, cienie, rozmycie i kilka innych rzeczy, które często są pomijane w innych poradnikach. 

Transparentny napis i w ogóle efekt przeźroczystości jest często wykorzystywany w grafice. Nie jest to spowodowane tylko tym, że jest go dość prosto zrobić. To po prostu dobrze wyglądający efekt. 
W tym poradniku można też odnieść wrażenie, ze jest to lekko "płynny" napis, tak jakby wnętrze napisy byłe wypełnione substancją. Aby jednak pozbyć się tego wrażenia, popracujcie nad krawędziami. Za pomocą samych ustawień które zobaczycie można z jednego przeźroczystego napisu zrobić kilka efektów z różnym natężeniem. 

Zapraszam do poradnika jak i do innych filmów na moim profilu. Każdy kto zajmuje się grafiką w Photoshopie znajdzie coś dla siebie

Do poradnika Jak wykonać transparentny efekt tekstowy w Photoshop przypisano następujące tagi:

napisy i tekst napisy w photoshop transparenty efekt przeźroczysty napis efekty na tekście transparentny napis prześwitujące napisy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać transparentny efekt tekstowy w Photoshop skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...