Jak wykonać skrzynkę na narzędzia ogrodowe w SketchUp

Poradnik dodany przez: domidrewno
15992 5

Idzie nowe! A dokładniej idzie nowa seria filmów, która będzie poświęcona wyłącznie projektowaniu mebli, przedmiotów drewnianych i wszelkich innych konstrukcji wykonanych z drewna. Dziś pierwszy film i projekt w programie SketchUp na podstawie wcześniej już zrobionej skrzynki na narzędzia ogrodowe. Zapraszam wszystkich na film!

Skrzynka narzędziowa i jej projekt w SketchUp tutaj dokładnie jest pokazany ale mimo to warto wcześniej zapoznać się z tym programem i opanować jego interfejs i podstawowe funkcje i opcje. Im lepiej poznacie program SketchUp, tym lepiej będą wam szły przyszłe projekty w programie. SketchUp jest po prostu świetny jeżeli chodzi o przestrzenną grafikę trójwymiarową. 

P.S. Wyprzedzając głosy części z Was: Wiem, że brak tutaj dokładnego omówienia i przedstawienia skrótów w programie SketchUp, które stosuję ale jest to celowe :) Poradnik ma za zadanie pokazać tempo normalnej pracy w SU. Jeśli będziecie mocno zainteresowani tego typu projektowaniem, to temat rozwiniemy i pokażemy wszystko dużo dokładniej.

Domidrewno.pl - miejsce, które łączy pasjonatów pracy w drewnie!

Nasz portal: http://www.domidrewno.pl

Nasze forum tematyczne http://forum.domidrewno.pl

Składniki:

  • program SketchUp

Film znajduje się w:

Do poradnika Jak wykonać skrzynkę na narzędzia ogrodowe w SketchUp przypisano następujące tagi:

3d grafika 3d skrzynka narzędziowa grafika trójwymiarowa program sketchup projekty sketchup projekty w programie sketchup skrzynia na narzędzia

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać skrzynkę na narzędzia ogrodowe w SketchUp skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...