Jak wykonać ruletkę i heel to heel w FIFA 17

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Gry konsolowe
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 03.04.2017 / 09:30
  • Odsłony: 1 918
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

marcjano

Do poradnika jak wykonać ruletkę i heel to heel w fifa 17 przypisano następujące tagi:

► FIFA 17 - Poradnik #6 Ruletka & Heel to Heel trick ! INSTRUKCJA | TUTORIAL ►► Subskrybuj http://bit.ly/SubskrypcjaPaatrick1 ►►►Social Media: ► Twitch: http://www.twitch.tv/paatrickone ► Facebook: http://www.facebook.com/Paatrick1 ► Snapchat: dpaatrick1d ►►►Moi Partnerzy: ► FVPA Polska http://www.fvpa.pl (http://fvpa.pl/board - forum) - Oficjalne polskie rozgrywki fifa virtual pro, prężnie działające od 2012 roku. Dołącz już dzisiaj! ► MYFIFA.PL http://www.myfifa.pl - forum Turniejowe FIFA 15/16 PC/PS3/PS4/XBOX ►EAFIFA.NET.pl http://www.eafifa.net.pl - forum Turniejowe FIFA 15/16/PC/PS3/PS4/XBOX ► Jeżeli filmik się podobał daj łapkę w górę lub skomentuj. ► Muzyka: Ahrix - Nova [NCS Release] https://www.youtube.com/watch?v=FjNdYp2gXRY Follow Ahrix: https://soundcloud.com/ahrix https://www.youtube.com/user/AhrixOfficial

Gry konsolowe to świetna opcja na rywalizację podczas spotkań z kumplami przy piwie i przekąskach, a wiadomo, że gra nam się tym przyjemniej im więcej wygrywamy. Po to właśnie powstała seria tych o to poradników do fifa 17, dzięki którym będziemy królować na wirtualnej murawie niczym Ronaldo czy Messi.
Wystarczy parę treningów i nauczyć się kilku sztuczek na boisku, żeby zostać mistrzem w turniejach z kolegami. W tym poradniku dowiecie sięjak wykonać ruletkę oraz heel to heel - przydatne tricki do poszpanowania przed znajomymi. Po obejrzeniu tych filmików na pewno nie bedziecie mieli już większych problemów z tym jak ograć w fife 17 waszym ziomali.

Resztę poradników znajdziecie na tym kanale: https://www.youtube.com/watch?v=6qhExmxjcL0

Kategoria: Gry > Gry konsolowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać ruletkę i heel to heel w FIFA 17 skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków