Jak wykonać rootowanie dowolnego telefonu z androidem

Poradnik dodany przez: Meserszmit
109594 0

Kingo Android Root jest darmowym i bardzo skutecznym narzędziem, przeznaczonym do rootowania telefonów i wszelkiego typu innych urządzeń, które pracują na systemie Android. Czyż to nie fantastyczny program? Jedna aplikacja i każdy swój sprzęt z Androidem możesz zrootować. Telefony i tablety z Androidem teraz mają jedną aplikacje do tego. Kingo Android Root fantastycznie radzi sobie z urządzeniami znanych marek takich jak Samsung, Sony, HTC, LG itp.). Ale również bez problemu działa z mniej znanymi producentami. 

Teraz już nie musisz szukać poradnika konkretnie do swojej wersji sprzętu. Instaluj Kingo Android Root i każdy root telefonu czy każdy root tabletu z Androidem będzie prosty, bo sam program jest przecież banalnie prosty w obsłudze. Żadnej specjalistycznej wiedzy posiadać nie musisz. 

Wystarczy aktywować na smartfonie tryb debugowania USB, podłączyć go do komputera za pomocą kabla USB a Kingo Android Root samoczynnie zacznie instalować wszelkie niezbędne sterowniki i zaproponuje rootowanie urządzenia.

Składniki:

  • Link:
  • http://download.cnet.com/Kingo-Android-Root/3000-2094_4-75996768.html?part=dl-&subj=dl&tag=button

Do poradnika Jak wykonać rootowanie dowolnego telefonu z androidem przypisano następujące tagi:

modyfikacje i naprawy root telefonu rootowanie telefonów root telefonu z androidem root tabletu z androidem kingo android root

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać rootowanie dowolnego telefonu z androidem skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...