Jak wykonać prostą sztuczkę piłkarską w Fifa 15 - żonglerka

Poradnik dodany przez: juventus911
18909 0

Fifa 15 i sztuczki techniczne to jeden z obszarów na którym dodatkowo warto skupić swoja uwagę. Gra jest rozbudowana, co pozwala na osiąganie różnych umiejętności w różnych dziedzinach. Zaczynając od czegoś prostego idziemy w górę i coraz bardziej ulepszamy zawodników i drużynę w Fifa 15. Sztuczki techniczne do wykonania potrzebują gwiazdek, które zdobywamy. Im więcej gwiazdek tym bardziej zaawansowane sztuczki i triki w Fifa 15 można wykonać. A w tym poradniku żonglowanie piłką, które wymaga tylko jednej gwiazdki w sztuczkach technicznych. Poradnik jest krótki, bo sama sztuczka jest prosta. Triki Fifa 15 na Xbox i ich opanowanie to dobra zabawa ale też nauka. W końcu będzie trzeba zapamiętać różne kombinacje klawiszy. 

Wykonanie żonglerki nie jest tylko popisowym trikiem ale jak sami zobaczycie w filmiku, przydaje się na boisku podczas gry. Takie proste żonglowanie piłką pozwala ją przerzucić w różne strony jako podanie albo jako sposób na ominięcie przeciwnika. 

Zapraszam wszystkich na fanpage: https://www.facebook.com/maze179

Do poradnika Jak wykonać prostą sztuczkę piłkarską w Fifa 15 - żonglerka przypisano następujące tagi:

gry komputerowe sztuczki i triki fifa 15 żonglowanie piłką triki fifa 15 xbox fifa 15 sztuczki techniczne fifa 15 poradniki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać prostą sztuczkę piłkarską w Fifa 15 - żonglerka skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...