Jak wykonać prostą naprawę rozruchu komputera

Poradnik dodany przez: kamils297
25324 3

Boot Repair Disk to program do błyskawicznej naprawy twojego komputera. Dzięki niemu także stworzysz menu uruchamiania systemów (zainstalujesz grub-a). Później należy nagrać obraz dysku na płycie lub za pomocą np. unetbootin stworzyć bootowalny pendrive. 

Boot-Repair-Disk jest darmowy i jest to narzędzie typu płyta ratunkowa, która bazuje na Lubuntu. Zdecydowanie jest to program, który pomoże przy problemach z uruchomieniem komputera. Program naprawia sektor rozruchowy oraz pliki systemowych. Ale to nie wszystko co oferuje Boot Repair Disk. Służy on też do kompleksowego odinstalowania systemów operacyjnych wraz z usunięciem menu bootującego i zarządzania dyskiem twardym, umożliwiając tworzenie nowych, łączenie i usuwanie istniejących partycji dyskowych.

Dlatego jeżeli Twój komputer się nie uruchamia to wykorzystaj ten program aby rozwiązać swój problem. Nie musisz szukać porady u żadnego specjalisty. Najpierw sam spróbuj naprawić komputer.

Uwaga:

Pamiętajcie, że po pobraniu obrazu ISO należy wypalić go na płycie. 

Składniki:

  • Program do pobrania:
  • http://sourceforge.net/projects/boot-repair-cd/

Do poradnika Jak wykonać prostą naprawę rozruchu komputera przypisano następujące tagi:

systemowe bootowalny pendrive boot repair disk komputer się nie uruchamia problem z uruchomieniem komputera menu uruchamiania systemów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać prostą naprawę rozruchu komputera skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...