Jak wykonać profesjonalny retusz zdjęcia w Photoshop

Poradnik dodany przez: pozdro0
115068 5

Witam serdecznie. W tym odcinku dowiecie się jak wykonać profesjonalny retusz zdjęcia. W ten sposób graficy w profesjonalnych magazynach modowych poprawiają modelki. Efekt oceńcie sami. W końcu nie od dziś wiadomo, że większość modelek bez makijażu nie wygląda zjawiskowo. Oprócz tego bez dobrej pracy grafika przy retuszu zdjęcia fotki zrobione nawet przez naprawdę dobrego fotografa jeszcze mają braki. Obraz jaki widzimy w reklamach, czasopismach czy innych formach graficznego przekazu to obraz poprawionych zdjęć, obraz retuszowanych zdjęć mających tylko trochę wspólnego z rzeczywistością. 

ale teraz i Ty będziesz mógł się nauczyć profesjonalnego retuszowania zdjęć i przykładowo na początek będziesz mógł zrobić sobie świetne zdjęcie profilowe. Niech retusz zdjęcia pokaże Ci jaka moc drzemie w kilku prostych efektach jakie oferuje Photoshop. A samo poprawianie zdjęć i taka umiejętność przyda Ci się w życiu prywatnym ot chociażby do poprawy zdjęć z wakacji. Pozdrawiam i zapraszam do subskrypcji!

Do poradnika Jak wykonać profesjonalny retusz zdjęcia w Photoshop przypisano następujące tagi:

photoshop obróbka zdjęć zdjecie profilowe retuszowanie zdjęć poprawianie zdjęć retusz zdjęcia poprawa zdjęcia manipulacje photoshop poprawianie wyglądu zdjęcia

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać profesjonalny retusz zdjęcia w Photoshop skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...