Jak wykonać profesjonalny retusz twarzy

Poradnik dodany przez: croyy
24305 0

Retusz twarzy na zdjęciu nie jest czymś bardzo trudnym, nawet dla początkującego użytkownika Photoshopa. Jednak nieco inaczej sprawa wygląda kiedy chcemy wejść na nieco wyższy poziom i wykonać profesjonalny retusz twarzy. Tutaj już nieco inne opcje i funkcje w programie wchodzą w grę i trzeba też mieć wyczucie przy wprowadzanych zmianach. Oczywiście nie jest to mega trudne, o czym zresztą sami się przekonacie oglądając ten poradnik, nie mniej jednak aby poprawić zdjęcie w naprawdę niewidoczny sposób, trzeba trochę posiedzieć nad takim projektem.

W tym poradniku krok po kroku wraz z dokładnym wytłumaczeniem poznacie wykonywanie retuszu zdjęć i poprawianie zdjęcia. Nie chodzi tutaj tylko o usuwanie różnych niedoskonałości na twarzy ale także o cienie i oświetlenie zdjęcia. Ale to już szerzej będzie o tym w filmie. 

Retusz w Photoshopie to jedna z najbardziej popularnych rzeczy jakie robimy w tym programie. Same efekty akurat tego przykładu już macie na początku filmu, więc jeżeli wam się podoba, to oglądajcie. 

Do poradnika Jak wykonać profesjonalny retusz twarzy przypisano następujące tagi:

obróbka zdjęć przerabianie zdjęć retusz twarzy poprawianie zdjęć retusz twarzy na zdjęciu retusz photoshop

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać profesjonalny retusz twarzy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...