Jak wykonać optymalizację pamięci RAM

Poradnik dodany przez: bez-problemu_pl
19021 0

Witam. Dziś z portalem www.bez-problemu.pl przetestujemy bardzo ciekawy programik służący do optymalizacji pamięci RAM. Program to RAM Memory Booster ( memboost ) i jest to bezobsługowe narzędzie, które pomoże nam zmniejszyć ilość wykorzystywanej pamięci RAM przez system i aplikacje. Ram Memory Booster zwalnia zbędnie zajmowane zasoby pamięci poprzez Windows API. Program wysyła do systemu komunikaty, aby ten wyczyścił obszar roboczy wszystkich uruchomionych aplikacji i procesów. To pozwala w bardzo szybki i prosty sposób odzyskiwać partie zasobów, które faktycznie niepotrzebnie zajmowane przez różne aplikacje.

Zwiększenie pamięci operacyjnej i szybszy komputer dzięki temu to widoczne zmiany, szczególnie przy starszych sprzętach. Sami się przekonajcie, że ten program warto zainstalować. Optymalizacja pamięci RAM odbywa się w trybie automatycznym więc nie będzie to wymagać od was żadnej ingerencji. Polecam sprawdzić RAM Memory Booster i polecam go zatrzymać u siebie. Zapraszam też do innych poradników na profilu.

Do poradnika Jak wykonać optymalizację pamięci RAM przypisano następujące tagi:

systemowe przyspieszenie komputera szybszy komputer ram memory booster optymalizacja pamięci ram zwiększenie pamięci operacyjnej

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać optymalizację pamięci RAM skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...