Jak wykonać optymalizację karty sieciowej

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Sieci
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 14.02.2015 / 11:00
  • Odsłony: 31 199
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

bez-problemu_pl

Do poradnika jak wykonać optymalizację karty sieciowej przypisano następujące tagi:

Dziś pokaże wam jak możemy w szybki sposób zoptymalizować kartę sieciową. Nie chodzi tutaj tylko o to, że macie np. problem z kartą sieciową ale też o to, że dzięki tej operacji będzie możliwe szybsze przeglądanie stron internetowych. Optymalizacja karty sieciowej to lepsza jakość łącza internetowego i w wielu przypadkach będzie widać różnicę przy szybszym przeglądaniu stron. Cała operacja nie trwa długo, więc chwila czasu wystarczy aby dokonać niezbędnych ustawień.

Nawet szybszy internet może być nieco blokowany brakiem optymalizacji karty sieciowej. Całość wykonacie spod poziomu Windowsa a sposób tutaj pokazany to proste rzeczy. Oczywiście, wiele osób pewnie wie co i jak zrobić ale przecież nie każdy musi się dokładnie na tym znać. Zapraszam do poradnika i zachęcam do poświęcenia chwili na optymalizację karty sieciowej w celu polepszenia jakości łącza internetowego. 

Polecam też odwiedzenie profilu i naszej strony internetowej: http://bez-problemu.pl/ gdzie znajdziecie wiele innych przydatnych porad.

Kategoria: Internet > Sieci

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać optymalizację karty sieciowej skomentowało 1 osób.

Pozostało 1500 znaków