Jak wykonać okładkę magazynu w Adobe Indesign

Poradnik dodany przez: OazaOgnia
38274 4

Adobe InDesign i tworzenie projektu okładki. Ten temat dosyć często pojawia się jako zadanie na studiach graficznych i specjalistycznych kursach. Poradnik pokazuje tylko bardzo prostą wersję okładki jaką możemy zrobić ale głównie chodzi tutaj o to, aby pokazać najprostsze i podstawowe funkcje programu Adobe InDesign.

Tworzenie grafiki łączy się tutaj z obróbką zdjęć i już gotowych grafik. Każda okładka magazynu czy okładka czasopisma ma swoje ramy i zasady których trzeba się trzymać i dlatego nie ma jednego i uniwersalnego sposobu na okładkę. Okładka do magazynu na pewno ma jedną i zasadniczo najważniejszą cechę. Musi przyciągać uwagę i musi być atrakcyjna. Oprócz samych ciekawych nagłówków grafika, ustawienie kolorów i rozmieszczenie elementów ma ogromne znaczenie.

Zobacz jak można stworzyć okładkę w prosty sposób w programie Adobe InDesign. Poradniki tego typu są oczywiście dla początkujących ale jak wiadomo każdy od czegoś musi zacząć. 

Zapraszam do tego poradnika i do opanowania programu InDesign

Do poradnika Jak wykonać okładkę magazynu w Adobe Indesign przypisano następujące tagi:

tworzenie grafiki adobe indesign okładka magazynu okładka do magazynu tworzenie okładki tworzenie okładek okładki grafika adobe indesign poradniki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać okładkę magazynu w Adobe Indesign skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...