Jak wykonać fotomontaż twarzy dzięki aplikacji w telefonie

Poradnik dodany przez: poznan625
24863 5

Witam, w tym odcinku chcę wam zademonstrować sposób na to jak zrobić fotomontaż twarzy na zdjęciach na swoim telefonie z systemem Windows Phone. Aplikacja dzięki której to będzie możliwe to Fantasia Painter Free. Jest ona dostępna na:

Windows Phone 8.1
Windows Phone 8
Windows Phone 7.5
Windows Phone 7

Każdy, kto posiada taki system będzie zadowolony z aplikacji. Tym bardziej, że wśród innych aplikacji tego typu, to chyba najlepsza aplikacja na telefon związana z tego typu obróbką zdjęć no i przede wszystkim aplikacja jest darmowa.

W poradniku zobaczycie jak jej się używa a co za tym idzie jakie możliwości ma ta apka. Fantasia Painter Free to prosty w obsłudze program, dzięki któremu możemy bawić się w obróbkę zdjęć w śmieszny sposób na swoim telefonie. Zobaczcie jak to wygląda i jeżeli też chcielibyście taką aplikację to szybko będziecie mogli ją ściągnąć. 

A ten fotomontaż twarzy testowo został przeprowadzony na telefonie Nokia Lumia 625 z systemem Windows Phone 8.1. Zapraszam serdecznie

Do poradnika Jak wykonać fotomontaż twarzy dzięki aplikacji w telefonie przypisano następujące tagi:

obróbka zdjęć gry i programy na telefon aplikacje na telefon jakie aplikacje na telefon najlepsze aplikacje na telefon aplikacja do obróbki zdjęć fantasia painter free

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać fotomontaż twarzy dzięki aplikacji w telefonie skomentowało 3 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...