Jak wykonać foto manipulację w tajemniczej tonacji

Poradnik dodany przez: DamianNk
13073 4.5

Witam wszystkim w moim nowym tutorialu. Ciągle staram się rozwijać i w lepszy sposób przedstawiać wam to, czego chcę was nauczyć. W tym tutorialu postaram wyjaśnić się wam najważniejsze zagadnienia związane z wykonywaniem fotomanipulacji w programie Photoshop, jak i również przy okazji dodać kilka ciekawostek takich jak skróty klawiszowe czy segregowanie warstw. Jest to zaawansowany sposób i profesjonalne podejście do edycji zdjęć. 

Wystarczy się skupić i obejrzeć tutorial aby poznać kilka ciekawostek oraz kilka porad, które pomogą Ci już samemu wykonywać tego typu fotomanipulacje. Techniki które tutaj zobaczycie będą narzędziami do łączenia zdjęć w ten sposób i po opanowaniu zawartych w tym poradniku rzeczy kolejne foto manipulacje będą już tylko kwestią waszego pomysłu i waszej wyobraźni. Oczywiście dobranie już gotowych zdjęć z których będziecie tworzyć fotomanipulację też ma ogromne znaczenie. Im lepsze zdjęcia wybierzecie tym łatwiej będzie wam stworzyć pożądany efekt. Zapraszam.

Do poradnika Jak wykonać foto manipulację w tajemniczej tonacji przypisano następujące tagi:

obróbka zdjęć przerabianie zdjęć edycja zdjęć edytowanie zdjęć łączenie zdjęć fotomanipulacja manipulacja zdjęciami efekty w photoshop segregowanie warstw

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać foto manipulację w tajemniczej tonacji skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...