Jak wykonać efekt twarzy na owocach w Sony Vegas

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Tworzenie animacji
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 16.02.2015 / 17:00
  • Odsłony: 16 821
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

Fergus

Do poradnika jak wykonać efekt twarzy na owocach w sony vegas przypisano następujące tagi:

Poradnik Sony Vegas i efekt twarzy na owocach, czyli tak jak to wygląda na kanale Annoying Orange, który jest jednym z największych na YouTube. Ruszająca się twarz to sposób na animację przeróżnych przedmiotów, nie tylko owoców. Wykonanie tego efektu takie trudne nie jest i w poradniku Sony Vegas zobaczycie dokładnie jak to zrobić i na czym polega taka operacja. 

Gadająca pomarańcza zrobiła furorę w internecie i na YouTube i niesamowite jest to, że ten efekt jest naprawdę prosty. Oczywiście na kanale Annoying Orange jest stosowane w filmikach więcej różnych efektów ale podstawą jest właśnie to co tutaj pokazane jest w poradniku. Sony Vegas bardzo fajnie radzi sobie z takim projektem i przy jeszcze większej dokładności można osiągnąć jeszcze lepszy efekt. 

Animacja twarzy na przedmiotach wymaga oczywiście wcześniejszego przygotowania materiałów wideo, więc jeżeli chcesz to dobrze zrobić to przygotuj sobie ze dwa, trzy nagrania jak mówisz i dwa trzy ujęcia przedmiotu na który ma zostać wrzucona animacja.

Kategoria: Grafika > Tworzenie animacji

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać efekt twarzy na owocach w Sony Vegas skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków