Jak wykonać efekt twarzy na owocach w Sony Vegas

Poradnik dodany przez: Fergus
21306 0

Poradnik Sony Vegas i efekt twarzy na owocach, czyli tak jak to wygląda na kanale Annoying Orange, który jest jednym z największych na YouTube. Ruszająca się twarz to sposób na animację przeróżnych przedmiotów, nie tylko owoców. Wykonanie tego efektu takie trudne nie jest i w poradniku Sony Vegas zobaczycie dokładnie jak to zrobić i na czym polega taka operacja. 

Gadająca pomarańcza zrobiła furorę w internecie i na YouTube i niesamowite jest to, że ten efekt jest naprawdę prosty. Oczywiście na kanale Annoying Orange jest stosowane w filmikach więcej różnych efektów ale podstawą jest właśnie to co tutaj pokazane jest w poradniku. Sony Vegas bardzo fajnie radzi sobie z takim projektem i przy jeszcze większej dokładności można osiągnąć jeszcze lepszy efekt. 

Animacja twarzy na przedmiotach wymaga oczywiście wcześniejszego przygotowania materiałów wideo, więc jeżeli chcesz to dobrze zrobić to przygotuj sobie ze dwa, trzy nagrania jak mówisz i dwa trzy ujęcia przedmiotu na który ma zostać wrzucona animacja.

Do poradnika Jak wykonać efekt twarzy na owocach w Sony Vegas przypisano następujące tagi:

tworzenie animacji poradniki sony vegas ruszająca się twarz twarz na owocach gadająca pomarańcza animacja twarzy na przedmiotach

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać efekt twarzy na owocach w Sony Vegas skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...