Jak wykonać efekt teleportacji z filmu Harry Potter

Poradnik dodany przez: KlivenPL
92647 4.31

Dziś obiecana przeze mnie druga część z serii "Efekty z Harrego Pottera". Tym razem zajmiemy się teleportem. Teleportacja to ogólnie bardzo fajny efekt, który był wykorzystany w bardzo wielu filmach profesjonalnych jak i filmach amatorskich. Dziś w tym poradniku zobaczycie jak samemu można tworzyć efekty filmowe związane z teleportacją. Dla przypomnienia, program w którym wykonamy taki efekt teleportacji to adobe after effects. 

Efekty z filmy Harry Potter to nie tylko seria poradników dla fanów serii książek i filmów z Harry Potterem. Tutaj wykorzystujemy możliwości programu AAE i tworzymy coś swojego, oczywiście na kształt efektów filmowych, które widzieliśmy w filmie. Teleportacja jest właśnie jednym z takich efektów. 

Zapraszam do poradnika i do nagrania własnego filmiku z teleportacją. No i Ci co nie widzieli poprzedniego poradnika, niech wejdą na mój profil. Jeżeli ten film wam się spodobał to następne też powinny być dla was czymś fajnym. W końcu efekty filmowe i nagrywanie własnych filmów to fajna zabawa.

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać efekt teleportacji z filmu Harry Potter skomentowało 9 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...