Jak wykonać efekt starego filmu w Adobe Premiere Pro

Poradnik dodany przez: WideoNinja
40145 0

Tutorial Adobe Premiere dotyczący stworzenia efektu starego filmu. W tym poradniku Adobe Premiere wykorzystane zostanie kilka efektów które domyślnie są dostępne w naszym programie. Naszym celem jest jest uzyskanie efektu starego filmu który raczej kojarzony jest z programem Adobe After Effects. 

Jak się okazuje, możemy efekt starego filmu stworzyć w Adobe Premiere a wykonanie czegoś takiego jest tutaj dokładnie pokazane i opisane. Jeżeli zdecydowaliście się pracować w Adobe Premiere to dobrze wybraliście, gdyż ten program ma naprawdę duże możliwości. Postarzanie filmu to oczywiście tylko jedna z nich.

Tutoriale Adobe Premiere tego typu są fantastycznymi narzędziami dzięki którym w łatwy i przyjemny sposób można opanować możliwości i funkcje programu. No i przy okazji można stworzyć coś dla siebie. Tak jak w tym przypadku możecie pracować na własnym filmie np. z wakacji albo na filmie który nagraliście z wyślą o tym aby wykonać postarzanie filmu. 

Po więcej poradników zapraszam na blog: http://wideoninja.pl

Do poradnika Jak wykonać efekt starego filmu w Adobe Premiere Pro przypisano następujące tagi:

obróbka wideo adobe premiere poradniki tutoriale adobe premiere efekt starego filmu stary film efekty postarzanie filmu postarzanie wideo

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać efekt starego filmu w Adobe Premiere Pro skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...