Jak wykonać efekt interaktywnego okna w formie animacji

Poradnik dodany przez: DamianNk
36739 5

Na sam początek przepraszam, za złą jakość dźwięku. Otrzymałem sporo komentarzy głównie z YT na ten temat. Postaram się jak najszybciej to zmienić, więc proszę o wyrozumiałość.

Mimo wszystko i tak gorąco zachęcam do obejrzenia ostatniego tutoriala w którym nauczycie się między innymi zaawansowanej animacji, pracy na green screenie, kompozycji warstw i techniki korekcji kolorów w wersji podstawowej. 

Efekt interaktywnego okna to bardzo ciekawy projekt, który wygląda profesjonalnie i który wy także będziecie mogli wykonać. Wszystko jest pokazane i wytłumaczone a jeżeli pomysł na animację wam się podoba to zapraszam do poradnika. 

Technika korekcji kolorów, czy też praca na green screenie to tylko niektóre rzeczy których będziecie mogli się tutaj nauczyć. Praca przy tym projekcie będzie odbywać się na wielu programach ale spokojnie, wszystko będzie pokazane. 

Oglądajcie i korzystajcie. Jak nie cały projekt i jego wykonanie, to na pewno wiele informacji wam się przyda

Składniki:

  • textury

Do poradnika Jak wykonać efekt interaktywnego okna w formie animacji przypisano następujące tagi:

tworzenie animacji korekcja kolorów profesjonalna animacja interaktywne okno animacja okna zaawansowana animacja praca na green screenie technika korekcji kolorów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać efekt interaktywnego okna w formie animacji skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...