Jak wykonać downgrade do Windowsa 7/8/8.1 z systemu Win 10

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Windows 7
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 13.07.2016 / 14:00
  • Odsłony: 9 189
  • Ocena: 4.00
  • Głosy: 1
  •  

Poradnik dodany przez:

artur.lebioda

Do poradnika jak wykonać downgrade do windowsa 7/8/8.1 z systemu win 10 przypisano następujące tagi:

Czytaj OPIS !!!

Windows 7 był bardzo udanym, a przede wszystkim stabilnym systemem operacyjnym, który zagościł na wielu urządzeniach. No i fajnie, wszyscy zadowoleni. System działa, nie jest to apple i wspaniale. Ale po kilkunastu miesiącach pojawiła się rzecz, która była nieunikniona, a mianowicie upgrade! Wszyscy się cieszą, bo pojawiło się coś nowego, powiew świeżości i w ogóle. Wszystko było idealnie do czasu, aż ludzie nie zaczęli testować oprogramowania udostępnionego przez firmę z czterema okienkami w logo. Następca Windowsa 7 czyli Windows 8 był po prostu fatalny, okropny i nie wiadomo jeszcze jak go nazwać. Zupełnie nowy design, który wprowadził słynne już kafelki, brak przycisku start, generalnie wiele rzeczy, które mogły przyprawić o zawrót głowy zwykłego użytkownika. Ale... Wersja 8 była po prostu ciężka. Chodziła strasznie wolno i łapała mnóstwo lagów. 

Niektóre przypadki mówią o wymuszonym downgadzie systemu. Aktualizacja wsteczna jest jak najbardziej możliwa, ale wymaga nieco gimnastyki. Downgrade do Windowsa 7 może być kłopotliwy, ale pomyślcie sobie o korzyściach jakie z tego płyną :). 

Mam nadzieję, że mój film się Wam spodobał. Jeśli tak, to bardzo proszę o łapkę w górę oraz jakieś miłe słowo. Wszelkie pytania proszę zadawać w komentarzu :). Staram się odpisywać wszystkim na bieżąco, więc nie macie stresu jeśli Wam coś nie wyjdzie :). 

Jak cofnąć aktualizację Windows 10? Zobaczcie :). 

Jeżeli nie posiadacie takowego guzika NIE MA INNEJ METODY JAK WYCZYSZCZENIE DYSKU I WGRANIE SYSTEMU WINDOWS 7 LUB INNY OD NOWA.

Sielus na Facebooku : https://www.facebook.com/sielusIT/

Kategoria: Systemy operacyjne > Windows 7

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać downgrade do Windowsa 7/8/8.1 z systemu Win 10 skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków