Jak wykonać downgrade do Windowsa 7/8/8.1 z systemu Win 10

Poradnik dodany przez: artur.lebioda
17317 4

Czytaj OPIS !!!

Windows 7 był bardzo udanym, a przede wszystkim stabilnym systemem operacyjnym, który zagościł na wielu urządzeniach. No i fajnie, wszyscy zadowoleni. System działa, nie jest to apple i wspaniale. Ale po kilkunastu miesiącach pojawiła się rzecz, która była nieunikniona, a mianowicie upgrade! Wszyscy się cieszą, bo pojawiło się coś nowego, powiew świeżości i w ogóle. Wszystko było idealnie do czasu, aż ludzie nie zaczęli testować oprogramowania udostępnionego przez firmę z czterema okienkami w logo. Następca Windowsa 7 czyli Windows 8 był po prostu fatalny, okropny i nie wiadomo jeszcze jak go nazwać. Zupełnie nowy design, który wprowadził słynne już kafelki, brak przycisku start, generalnie wiele rzeczy, które mogły przyprawić o zawrót głowy zwykłego użytkownika. Ale... Wersja 8 była po prostu ciężka. Chodziła strasznie wolno i łapała mnóstwo lagów. 

Niektóre przypadki mówią o wymuszonym downgadzie systemu. Aktualizacja wsteczna jest jak najbardziej możliwa, ale wymaga nieco gimnastyki. Downgrade do Windowsa 7 może być kłopotliwy, ale pomyślcie sobie o korzyściach jakie z tego płyną :). 

Mam nadzieję, że mój film się Wam spodobał. Jeśli tak, to bardzo proszę o łapkę w górę oraz jakieś miłe słowo. Wszelkie pytania proszę zadawać w komentarzu :). Staram się odpisywać wszystkim na bieżąco, więc nie macie stresu jeśli Wam coś nie wyjdzie :). 

Jak cofnąć aktualizację Windows 10? Zobaczcie :). 

Jeżeli nie posiadacie takowego guzika NIE MA INNEJ METODY JAK WYCZYSZCZENIE DYSKU I WGRANIE SYSTEMU WINDOWS 7 LUB INNY OD NOWA.

Sielus na Facebooku : https://www.facebook.com/sielusIT/

Do poradnika Jak wykonać downgrade do Windowsa 7/8/8.1 z systemu Win 10 przypisano następujące tagi:

windows 7 aktualizacja wsteczna downgrade do windows 7 jak powrócić do windows 7 z windows 10 jak cofnąć aktualizację windows 10 instalacja windows 7

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać downgrade do Windowsa 7/8/8.1 z systemu Win 10 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...