Jak wykonać czarno biały obraz HDR w świetnej jakości

Poradnik dodany przez: edugrafia
13988 5

Tym razem zobaczycie jak można w programie Photoshop stworzyć czarno białe zdjęcia w technice HDR. Co prawda przerobienie zdjęcia na czarno białe jest bardzo proste w Photoshopie ale wykonanie go w tak aby powstało nam zdjęcie w wysokiej jakości nie jest już tak oczywiste i banalne. 

Zobaczcie jak tworzyć zdjęcia w technice HDR i jak zrobić aby czarno białe zdjęcie posiadało głębię i niesamowity wygląd. Najlepsze zdjęcia czarno białe otrzymacie właśnie tą techniką. 

Technika HDR jest złożonym tematem, który można podzielić na wiele poradników i wiele zagadnień a wykonywanie czarno białych zdjęć w technice HDR to jedno z zagadnień które warto poznać. Każdy kto chciałby stworzyć takie zdjęcie w wysokiej jakości powinien zainteresować się tym poradnikiem.

Niech teraz obrazy w czerni i bieli będą profesjonalnymi przeróbkami z których będziecie bardzo zadowoleni.

Jeżeli wam się podobał ten film to zapraszamy na inne tego typu poradniki na naszym profilu i zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: http://edugrafia.pl

Do poradnika Jak wykonać czarno biały obraz HDR w świetnej jakości przypisano następujące tagi:

obróbka zdjęć edycja zdjęć zdjęcia w wysokiej jakości technika hdr tworzenie zdjęć hdr czarno białe zdjęcia edycja hdr najlepsze zdjęcia czarno białe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać czarno biały obraz HDR w świetnej jakości skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...