Jak wyjąć laser z nagrywarki DVD

Poradnik dodany przez: rafi90
24897 3

W tym filmie zobaczycie wyciąganie lasera z nagrywarki DVD bez uszkadzania napędu. Laser z nagrywarki łatwo jest wyjąć ale chodzi o to aby nic po drodze nie uszkodzić. Pomysł na pewno przyda się osobom które musza wymienić uszkodzony laser w nagrywarce i osobom które potrzebują takiego mocnego lasera z nagrywarki do innych celów (jeżeli nie wiecie do czego jeszcze dodatkowo można wykorzystać taki laser to sprawdźcie filmy na spyciarzach związane z laserami)

Sprawny laser z nagrywarki może być świetną zabawką ale uwaga na oczy. Te lasery mogą uszkodzić wzrok jeśli wiązka promienia lasera zostanie skierowana wprost na oczy.

Wyciąganie lasera to nie tylko odkręcanie śrubek. Cały proces zobaczycie w poradniku więc jeżeli ktoś już chce się za to zabrać a nigdy jeszcze nawet nie odkręcał swojej obudowy od komputera to zapraszam do oglądania. No chyba, że nie zależy wam na napędzie. Ale wtedy i tak trzeba uważać aby nie uszkodzić lasera. I nigdy nie dotykajcie lasera palcami. Trzymajcie za obudowę inaczej uszkodzicie laser z nagrywarki

Składniki:

  • Nagrywarka DVD

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wyjąć laser z nagrywarki DVD skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...