Jak wyczyścić PS4 i czy ma to sens bez rozkręcania sprzętu

Poradnik dodany przez: Fregata
38069 0

W powyższym materiale zgodnie z zamówieniem widzów postaramy się przeprowadzić czyszczenie konsoli przy użyciu sprężonego powietrza bez konieczności jej rozkręcania. Tak popularny sprzęt, jak konsola PS4 wymaga od czasu do czasu czyszczenia, co znacznie wydłuża jego żywotność i odracza konieczność naprawy konsoli.
Czyszczenie konsoli wykonujemy używając popularnych i łatwych do dostania pojemników ze sprężonym powietrzem, które kupimy w każdym sklepie z artykułami biurowymi lub nawet większym supermarkecie. Uważajmy jednak z tego typu produktami ponieważ zawierają one w rzeczywistości sprężony gaz propan butan, który przy trzymaniu korka w dół potrafi się skroplić powodując zawilgocenie czyszczonych urządzeń.
Przeczyszczenie konsoli PS4 sprężonym gazem tego typu owszem czyści nieco bardziej to urządzenie, pozostawia jednak niedoczyszczony radiator, który jest kluczowym elementem do poprawnego działania tego urządzenia i zmniejszenia hałasu, jaki potrafi ono generować. Dlatego, aby porównać efekty, drugie czyszczenie konsoli prezentowane w filmie zostało przeprowadzone w warsztacie, gdzie można było użyć sprężarkiPlaystation wyczyszczone w ten sposób, powietrzem o znacznie wyższym poziomie atmosfer pozwoliło uzyskać efekt, o jaki chodziło. Jeżeli więc macie dostęp do sprężarki pozwalającej wyczyścić w ten sposób playstation, warto skorzystać z tego rozwiązania. Oczywiście, wszystkim, którzy obawiają się w ten sposób ingerować w swój sprzęt elektroniczny, który może przez nieuwagę doprowadzić do uszkodzenia – rekomendujemy skorzystanie z profesjonalnego serwisu, który w stosunkowo niewysokich cenach oferuje czyszczenie konsoli.

Do poradnika Jak wyczyścić PS4 i czy ma to sens bez rozkręcania sprzętu przypisano następujące tagi:

playstation sprężarka sprężone powietrze czyszczenie konsoli konsola ps4 naprawa konsoli

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wyczyścić PS4 i czy ma to sens bez rozkręcania sprzętu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...