Jak wyczyścić procesor i wymienić pastę termoprzewodzącą

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Przyspieszanie komputera
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 23.06.2014 / 18:16
  • Odsłony: 31 243
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

davidson251

Do poradnika jak wyczyścić procesor i wymienić pastę termoprzewodzącą przypisano następujące tagi:

Czyszczenie i wymiana pasty termoprzewodzącej w komputerze to rzeczy które możecie sami przeprowadzić. Czyszczenie procesora jak i czyszczenie całego komputera potraktować należy jako okresowe zadanie i powinno się o tym pamiętać. W końcu komputer zbiera kurz a to na pewno w niczym nie pomaga. 

Oprócz tego jak wyczyścić procesor warto zainteresować się tematem pasty pod procesorem, czyli pasty termoprzewodzącej. Jeżeli nie wiesz co to jest to szybko zaglądnij do Google. Co prawda bez czyszczenia komputera i bez wymiany pasty termoprzewpdzącej nasz komputer powinien i tak działać sprawnie ale na pewno nie będzie śmigał tak dobrze jak po porządnym jego przeczyszczeniu. Szczególnie taśma termoprzewodząca ma tutaj znaczenie. 

Jeżeli lubisz ład i porządek w swoim komputerze to też trzeba zadbać o środek a nie tylko o porządek na pulpicie. No i w lecie kiedy duszno w pokoju, im więcej kurzu w komputerze, tym gorsze chłodzenie. A tego przecież nie chcemy, bo wiadomo, ze przegrzewający się komputer to słaby komputer.

Kategoria: Modyfikacje > Przyspieszanie komputera

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wyczyścić procesor i wymienić pastę termoprzewodzącą skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków