Jak wycinać i wklejać twarze na zdjęciach

Poradnik dodany przez: Xspector
83880 4

Wycinanie twarzy i wklejanie jej do innego zdjęcia to jedna z możliwości jakie daje fotomontaż w Photoshopie. Ale aby efekt końcowy nie wyglądał jak nieudolna zabawa dzieciaka w Paincie, to trzeba poznać kilka funkcji w programie i kilka technik pozwalających w miarę profesjonalnie wykonać przeróbkę danego zdjęcia. Wklejanie twarzy w Photoshopie i zamiana twarzy na zdjęciu to fajna zabawa i naprawdę można to zrobić bardzo fajnie. Photoshop ma ogromne możliwości i na niektórych fotkach w ogóle nie będzie widać, że to fotomontaż. Photoshop ze swoimi funkcjami (które tutaj zostaną pokazane i wyjaśnione) pomoże wam zabawić się w profesjonalnego montażystę. Tak naprawdę najtrudniej będzie wam znaleźć odpowiednie zdjęcia aby efekt końcowy był czymś fajnym, śmiesznym i zaskakującym. Pomyślcie gdzie chcielibyście umieścić swoja twarz albo twarz kogoś innego. 

Wklejanie twarzy w Photoshopie i poradnik który pokazuje co i jak zrobić to coś co dla zabawy warto sprawdzić. Zobaczcie i działajcie :)

Do poradnika Jak wycinać i wklejać twarze na zdjęciach przypisano następujące tagi:

obróbka zdjęć wycinanie twarzy fotomontaż photoshop zamiana twarzy na zdjęciu wklejanie twarzy w photoshopie wklejanie twarzy do zdjęć

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wycinać i wklejać twarze na zdjęciach skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...