Jak wyœświetlić ukryte ikony w Win XP

Poradnik dodany przez: dzejdzej181
13480 0

Nie każdy jest komputerowym specem i czasem takie proste rzeczy jak brak ikony mój komputer stają się sporym problemem. Ale dlatego własnie powstają też takie proste poradniki aby każdy sam mógł wykonać nawet najprostsze czynności. Podstawowe ikony, np. wraz z nowy komputerem i ze świeżym systemem mogą nie być widoczne. Ikony na pulpicie te systemowe musimy przywrócić w taki sposób jaki został pokazany w filmie . Szczególnie chodzi tutaj o ikonę mój komputer bez której praca w Windows XP jest raczej ciężka.

Także jeżeli jesteś totalnie zielony w komputerach to ten poradnik jest dla Ciebie. I nie ma co się przejmować, w końcu jedni nie wiedzą nic o ukrytych ikonach w systemach komputerowych a inni nie wiedzą nic na temat zmiany oleju w aucie. A to przecież tez proste jest. Nie można wiedzieć wszystkiego.

Teraz już cos takiego jak brak ikony mój komputer nie będzie dla nikogo problemem. A jeżeli masz jakiekolwiek inne zapytania to szukaj na tej stronie a na pewno znajdziesz odpowiedź. Pozdrawiam

Do poradnika Jak wyœświetlić ukryte ikony w Win XP przypisano następujące tagi:

pulpitowe ikony na pulpicie ukryte ikony ikona mój komputer brak ikony mój komputer mój komputer

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wyœświetlić ukryte ikony w Win XP skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...