Jak wstawić dodatkową roślinność do map w Farming Simulator 17

Poradnik dodany przez: alien1987
8681 0

Wiadomo, że gry komputerowe powinny być dobrze zaprojektowane. Oznacza to, że powinny zawierać liczne dodatki nie tylko wbudowane w domyślną wersję, ale również w formie modów, które można samodzielnie zainstalować albo kupić w sklepie. Taką możliwość daje fs 2017, który przy odrobienie wprawy i wiedzy w zakresie programowania, może okazać się dobrą zabawą.

Znajdziecie tutaj szybki i prosty poradnik, jak dodać roślinność do farming simulator, żeby uatrakcyjnić grę i mieć wpływ na to, jak będzie ona wyglądała. Można zacząć od czystej mapy albo takiej, którą modyfikowaliśmy wcześniej.
Rzecz odnosi się do dodatkowych roślin, nie tych podstawowych. Jak wszystkie gry symulacyjne i w tej stawia się na realizm, a za wzór stawia sytuację bliską rzeczywistej. Dlatego też i roślinność powinna przypominać tak i wyglądem, jak i cechami uprawy swoje odpowiedniki w naszym świecie. Pozwala to urozmaicić grę i możliwości zagospodarowania krajobrazu.

Farming stimulator 2017 niewiele się w tym względzie zmienił w stosunku do poprzednich wersji. Poprawką uległy jedynie niektóre szczegóły. Mimo to poradnik podpowiada, jak dodać roślinność do najnowszej wersji. Standardowo mody do gier należy najpierw pobrać w zapakowanym pliku, a następnie zaimportować do programu. Tam też sprawdzamy, czy obiekt posiada wszystkie niezbędne atrybuty, a jeżeli tak nie jest (zazwyczaj brakuje poszczególnych ścieżek), wtedy trzeba je dodać. Poradnik obejmuje również tę część.

Dodatkowo, dzięki przejrzystym i wyraźnym zrzutom ekranu, jesteśmy w stanie śledzić każdy krok na własnym monitorze, dzięki czemu nie pogubimy się w labiryncie, jaki stanowią linijki oryginalnego kody i ścieżek roślin oraz tekstury.

Czysta mapa do pobrania: http://ul.to/s9wk419q

Rośliny do dodania: http://ul.to/zhuul220

A tutaj proszę bardzo, dla leniwych mapa już z dodanymi roślinami: http://ul.to/v6udvflj

Do poradnika Jak wstawić dodatkową roślinność do map w Farming Simulator 17 przypisano następujące tagi:

gry komputerowe farming simulator gry symulacyjne farming simulator 2017 mody do gier fs 17

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wstawić dodatkową roślinność do map w Farming Simulator 17 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...