Jak wrócić do Windowsa 7/8/8.1 z systemu Windows 10

Poradnik dodany przez: artur.lebioda
45859 4.5

Windows 8, Windows 8.1, czy Windows 7 to bardzo udane systemy. Ostatnio jednak Microsoft wypuścił zupełnie nowy system o nazwie 10. Wiele osób rzuciło się na ten system praktycznie bez zastanowienia. Jednak jak to z nowościami bywa, nie są one tak piękne jak to jest reklamowane. Wiele komputerów dzięki temu systemowi dostało nowe życie, ale jest też znaczna liczba urządzeń, które zaczęły po prostu zdecydowanie gorzej działać. Zmiana z Windows 10 do Windows 8.1, czy 7 to teraz bardzo częsta praktyka. Właśnie poprzez stabilność, a także płynność całego systemu. Przywracanie starszej wersji Windowsa jest dla wielu czymś zupełnie nowym, czymś z czym wcześniej nie mieli styczności. Powrót do Windows 7 nie jest straszny, czy problematyczny, ale dla wielu downgrade windows 10 to pojęcie całkiem abstrakcyjne.

Dlatego dzisiaj pokażę Wam jak przebiega instalacja starszej wersji Windows. Mam nadzieję, że mój poradnik przyda się Wam i nie będziecie mieli problemu z przywracaniem starszej wersji windowsa.

Do poradnika Jak wrócić do Windowsa 7/8/8.1 z systemu Windows 10 przypisano następujące tagi:

windows 8 zmiana z windows 10 do windows 8 przywracanie starszej wersji windowsa powrót do windows 7 instalacja starszej wersji windows downgrade windows 10

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wrócić do Windowsa 7/8/8.1 z systemu Windows 10 skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...