Jak włączyć radio w telefonie komórkowym bez słuchawek

Poradnik dodany przez: KonkursPattex
253048 5

Zapewne mieliście taką sytuację, kiedy chcieliście posłuchać radia w komórce ale nie mieliście słuchawek. Niestety słuchanie radia w telefonie bez słuchawek nie jest możliwe (jeżeli o tym nie wiedziałeś, to sam możesz to szybko sprawdzić). ale wiecie jak jest w życiu. To co nie jest możliwe, staje się realne, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto wymyśli sposób na daną rzecz lub na dany problem. 

Radio w telefonie bez słuchawek okazuje się jedną z takich rzeczy. Jak to możliwe? Czy jest za to odpowiedzialna jakaś specjalna aplikacja na telefon? Czy trzeba mieć jakiś nowy model komórki? Nie , nic z tych rzeczy. Sposób zadziała na każdym sprzęcie a potrzebujecie jedynie ... kawałka folii aluminiowej. W końcu łatwiej ją będzie znaleźć niż zagubione słuchawki. Radio w telefonie tym sposobem to taka sztuczka na komórkę, która też może zaskoczyć Twoich znajomych. Rzuć wyzwanie komuś aby spróbował posłuchać radia w telefonie bez słuchawek. Nikt nie da rady oprócz Ciebie :)

Poradnik na konkurs organizowany przez firmę Pattex nadesłał Bonkol

Składniki:

  • Folia aluminiowa

Do poradnika Jak włączyć radio w telefonie komórkowym bez słuchawek przypisano następujące tagi:

modyfikacje i naprawy radio w telefonie słuchanie radia w telefonie bez słuchawek radio w telefonie bez słuchawek sztuczki na telefon sztuczki na komórkę

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak włączyć radio w telefonie komórkowym bez słuchawek skomentowało 5 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...