Jak widzieć i nie być widzianym w CS:GO

Poradnik dodany przez: Pyrka7088
19595 0

Dobre miejsca na mapach w CS GO to coś poszukiwanego przez wielu profesjonalnych graczy. Standardowe pozycje są oklepane i wielu graczy na pamięć już strzela w niektóre miejsca gdyż jest duża szansa, że tam własnie będzie przeciwnik. Zresztą jeśli grasz w CS:GO to wiesz jak to wygląda i o co chodzi. Triki w CS:GO związane z mapami się bardzo przydają i to też pewnie wiecie, dlatego powinno was zainteresować coś takiego jak sposób na to aby widzieć przeciwnika i jednocześnie nie być widzianym przez niego. Nie jest to żaden cheat ani oszukańczy patch do gry. To po prostu sposób na wykorzystanie dobrych miejsc na mapach CS:GO. 

Poradnik Counter Strike tutaj pokazuje jak się ustawiać na różnych mapach abyśmy to my pierwsi zobaczyli przeciwnika i jakich miejsc unikać. Bo to działa w dwie strony i jeżeli przykładowo wychylamy się zza jakiegoś rogu to nam może się wydawać, że dokładnie wszystko widzimy a tak naprawdę pierwszy nas zobaczy przeciwnik. Ale to wszystko dokładnie jest przedstawione w tym poradniku Counter Strike.

Do poradnika Jak widzieć i nie być widzianym w CS:GO przypisano następujące tagi:

gry online i multiplayer poradniki counter strike cs go triki w cs go dobre miejsca na mapach cs go counter strike jak grać

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak widzieć i nie być widzianym w CS:GO skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...