Jak wgrywać pliki na FTP przy pomocy FileZilla

Poradnik dodany przez: mgrzaslewicz
24509 0

Wgrywanie plików na serwer może być wyjątkowo proste i do tego celu nie potrzebujesz specjalisty ani nikogo kto się na czymś takim zna. Całą operację także przeprowadzisz za darmo. wystarczy do tego odpowiedni program i samouczek w formie poradnika wideo. Umieszczanie plików na serwerze bardzo prosto i przystępnie można wykonać za pomoca programu FileZilla. O nim dzisiejszy jest poradnik, więc jeżeli też masz problem z wgrywaniem plików na serwer to oglądaj. 

Programów do FTP jest nawet sporo w internecie, z czego większość to darmowe pozycje. Nie ma może jednego najlepszego programu, jednak trzeba przyznać, że FileZilla bardzo dobrze sobie daje radę na tle konkurencji i jest to program, który warto polecać. Wrzucanie plików na serwer i poznanie dokładnie na czym to polega naprawdę nie jest czymś trudnym i nie są to rzeczy zarezerwowane dla informatyków i specjalistów w dziedzinie budowania i prowadzenia stron internetowych. 

Zapraszam także do innych moich poradników i do odwiedzenia strony http://RozwojDlaEfektow.pl

Do poradnika Jak wgrywać pliki na FTP przy pomocy FileZilla przypisano następujące tagi:

filezilla udostępnianie plików wrzucanie plików na serwer wgrywanie plików na serwer program do ftp umieszczanie plików na serwerze

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wgrywać pliki na FTP przy pomocy FileZilla skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...