Jak wgrać Windows Phone na Samsunga Galaxy Ace

Poradnik dodany przez: cichociemny69
28222 0

Telefony Samsung domyślnie mają w sobie systemy operacyjne Android i pewnie mało kto zastanawiał się czy jest możliwość zmiany Androida na inny system operacyjny, czyli na Windows Phone 8. Samsung Ace z Windows Phone 8 to mało spotykane rozwiązanie ale okazuje się, że taka zmiana systemu Samsung Galaxy Ace to jest możliwa. Samsung Ace z Windows Phone to modyfikacja, do której potrzebujecie kilka rzeczy i trochę wskazówek. Wszystko na ten temat i cały proces takiej zmiany systemu Samsung Galaxy Ace macie pokazane w poradniku.

Jeżeli ktoś chciałby sprawdzić, przetestować jak działa i jak sprawdza się system Windows Phone 8 na takim telefonie to teraz ma taką możliwość. W końcu to też nie jest tak, że najlepszym i najcudowniejszym systemem operacyjnym do tego typu telefonów jest system Android. Windows Phone 8 też ma sporo zalet, które pewnie niektórych przekonają do pozostawienia tego systemu na swoim telefonie. Wgrywanie Windows Phone 8 przede wszystkim robimy na pełnej baterii i po kolei tak jak jest to opisane w filmie. 

Składniki:

  • Link do romu:
  • http://chomikuj.pl/cichociemny69/Galaxy+Ace+GT-S5830/Windows+Phone+8
  • https://mega.co.nz/#!8lE1GYpR!WoVBY3s91yX3yzrKrYoIBlKLVQMPB7ZT9fniMoUGWl4
  • Link do cwm: http://chomikuj.pl/cichociemny69/Galaxy+Ace+GT-S5830/cwm_5.0.2.8

Do poradnika Jak wgrać Windows Phone na Samsunga Galaxy Ace przypisano następujące tagi:

systemowe wgrywanie windows phone 8 zmiana systemu samsung galaxy ace samsung galaxy ace wp8 samsung ace z windows phone samsung ace wp8

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wgrać Windows Phone na Samsunga Galaxy Ace skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...