Jak wejść na każdą górę w GTA Online - triki

Poradnik dodany przez: Neverlander
9387 0

Sztuczki w GTA Online pozwalają na różne ciekawe rzeczy w grze. W tym poradniku coś co na pewno się przyda, czyli wchodzenie po górach. Jak każdy gracz wie, nie na każda górę i nie na każde wzniesienie można wejść. Często jest zbyt stromo aby nasz bohater mógł się wspiąć na sam szczyt. Nawet skakanie nie pomaga w wielu przypadkach. Ale jak to często bywa w takich przypadkach jest sposób na to aby pokonać każdą górę w GTA Online. Kody nie są tutaj tematem poradnika, więc wykorzystamy po prostu jeden błąd, takie niedopatrzenie twórców gry. Teraz wchodzenie po górach będzie proste i bezproblemowe. 

Poradniki GTA Online tego typu to bardzo fajne rzeczy dla każdego gracza, który już ma opanowaną grę. Dodatki, sztuczki, triki i glitche tak naprawdę urozmaicają grę i ... dają nam przewagę. Polecam sprawdzić ten poradnik i samemu też w wolnej chwili poszukać innych sztuczek w GTA Online. Zawsze można trafić na coś interesującego i przydatnego w necie na temat GTA Online. Triki niech wam służą.

Do poradnika Jak wejść na każdą górę w GTA Online - triki przypisano następujące tagi:

gry online i multiplayer poradniki gta online gta online triki sztuczki w gta online gta online kody wchodzenie po górach

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wejść na każdą górę w GTA Online - triki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...