Jak w grze STALKER: Zew Prypeci zrobić rzucany nóż

Poradnik dodany przez: Meserszmit
18726 5

Coś dla wszystkich fanów gry STALKER Zew Prypeci. Dodatek co prawda to nie jest ale z pewnością będzie to ciekawa opcja dla każdego gracza. 

Rzucanie nożem to nie tylko jakiś tam bajer w grze ale też skuteczna broń która rani i zabija. Rzucany nóż oryginalnie nie jest dostępny w grze ale mała modyfikacja to zmieni. 

Ja jako gracz gry STALKER Zew Prypeci jestem zadowolony z takiego pomysłu i co jakiś czas używam opcji rzucania nożem w grze. Triki STALKER pewnie każdy jakieś zna a ten sposób i ta modyfikację niekoniecznie. Zobacz jak wygląda taka modyfikacja i co dokładnie trzeba zrobić aby uruchomić możliwość rzucania nożami w grze. Oczywiście wszelkie zmiany można cofnąć jeśli okaże się, że taka modyfikacja nie jest dla was i nie będziecie mieli ochoty używać tego.

A tak ogólnie to polecam także poszukać dodatkowych informacji i ciekawostek o Stalkerze, gdyż jest sporo rzeczy, które zainteresują każdego gracza. 

Link do piosenki pod koniec filmu: https://www.dropbox.com/s/0tob8gdb6jfatla/Space_Battle_Full.wav

Do poradnika Jak w grze STALKER: Zew Prypeci zrobić rzucany nóż przypisano następujące tagi:

gry komputerowe rzucanie nożem stalker zew prypeci dodatki stalker dodatki triki stalker rzucany nóż ciekawostki stalker stalker ciekawostki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak w grze STALKER: Zew Prypeci zrobić rzucany nóż skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...