Jak używać PayPala

Poradnik dodany przez: Pomida
11731 0

Kupno i sprzedaż produktów za pomocą Internetu stała się ostatnio standardem wszelkiego rodzaju transakcji. Coraz częściej więc powstają przydatne strony, które ten sposób nie tylko ułatwiają, ale też sprawiają, że staje się szybszy i bezpieczniejszy obu stron.

Sklepy internetowe oraz serwisy aukcyjne często proponują użytkownikom – obok tradycyjnego przelewu (zwykle krajowe przelewy) albo płatności kardą kredytową (krajowe i zagraniczne) – skorzystanie z instytucji finansowej paypal. Istnieje ona już od kilku lat, z kolei filmik ten prezentuje krok po kroku, jak przeprowadzić rejestrację w portalu, omawia krótko, czym jest sam serwis oraz wyjaśnia, jak działa paypal.

W dużym skrócie jest to platforma pośrednicząca w transakcji, za pośrednictwem której można przelewać pieniądze – nawet w innych walutach – bez konieczności podawania danych osobowych. Posiadając konto paypal potrzebny jest tylko adres e-mail oraz hasło. Osoba, która planuje przelać pieniądze bądź zapłacić za międzynarodowej i krajowe zakupy, może skorzystać z tej opcji w każdej chwili, mają pewność, że jej pieniądze są bezpieczne.

Standardowe paypal konto zostało szczegółowo omówione na tym filmiku wraz z krótkimi, przykładowymi operacjami na nim wykonanymi. Łatwo jest śledzić wszystkie zaprezentowane funkcje, aby później samodzielnie wykonać te kroki. Płatność paypal obejmuje różnorodne formy przelewania pieniędzy, łącznie z wpłatami własnymi oraz powiązaniem konta z kartą kredytową i kontem bankowym, z którego pobierana będzie żądana kwota – nawet bez ingerencji użytkownika. Paypal jest pomocny przy abonamentach na serwisach zagranicznych i opłatach za produkty zakupione w Amazonie czy Ebayu. Jak inne przydatne strony również i ta cieszy się sporą popularnością i wciąż zyskuje nowe grono użytkowników.

Facebook: https://www.facebook.com/ForumWiedzyPL

Do poradnika Jak używać PayPala przypisano następujące tagi:

paypal przydatne strony konto paypal paypal konto jak działa paypal płatność paypal

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak używać PayPala skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...