Jak uzyskać naturalne kolory na zdjęciach

Poradnik dodany przez: OazaOgnia
17997 0

Color Checker Passport X-rite to świetny pomysł i świetny wynalazek, który pozwala uzyskać naturalne kolory nawet w bardzo trudnych warunkach oświetleniowych (Przykładowo chodzi tutaj o kolorowe żarówki, mieszaninę źródeł światła itp).  W tym poradniku zobaczycie jaki jest sposób na poprawienie zdjęcia w Adobe Photoshop Lightroom. Ale od razu zaznaczam, że Color Passport działa także w regularnym Photoshopie. 

Naturalne kolory na zdjęciach i sposób ich osiągnięcia tutaj przedstawiony to nie jedyna możliwość ale jak sami zobaczycie ta technika jest wygodna i daje bardzo fajne rezultaty a co za tym idzie bardzo dobre zdjęcia. Niech wasze kolory na zdjęciach będą żywe i niech oddają dokładnie to co chcieliście sfotografować. 

Kto jest zainteresowany tematem profesjonalnej fotografii nie tylko związanej z obróbką zdjęć ale głównie z technikami wykonywania zdjęć i wskazówkami co do sprzętów i akcesoriów fotograficznych, niech zapozna się z innymi poradnikami i ciekawymi filmami na moim profilu i niech wpadnie na tą stronę: http://www.StudioWPlecaku.pl. 

Składniki:

  • Color Checker Passport X-rite

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak uzyskać naturalne kolory na zdjęciach skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...