Jak utworzyć skrót do ikonki Komputer w Windows 7

Poradnik dodany przez: JamJestJay
12798 4

Windows 7, to bardzo udany system operacyjny. Korzystają z niego miliony osób na całym świecie. System ten wprowadził wiele, a nawet bardzo wiele nowych rzeczy, jeśli chodzi o użytkowanie komputera. Poprawiła się jakość jeśli chodzi o działanie, płynność, a także stabilność działania. Oczywiście pojawiły się też nowości, które mogą niektórych użytkowników wprawić w dość duże zakłopotanie.

Ikona mój komputer może się pojawić lub też nie. Wszystko zależy od preferencji użytkownika. Oczywiście niewprawni mogą ją usunąć z pulpitu i wtedy pojawia się problem. Windows 7 i skrót do tej ikony to już teraz rzeczy zupełnie różne, niż te, które widzieliśmy w XP, czy Viscie.

Oczywiście poradniki Windows 7 to nie to samo co, poradniki do XP, więc zapraszam na porcję przydatnych tricków w tym systemie. Dodawanie skrótów do paska Windows 7 może sprawić niektórym użytkownikom sporo kłopotów, dlatego tym bardziej zachęcam.

Pasek w Windows 7, czy innym systemie, to bardzo istotna rzecz, dlatego nie zaniedbujmy jej.

FB - https://www.facebook.com/DamianSzpalekPC Hej ! w tym poradniku dowiesz się jak dodać skrót Komputer na Pasek w Windows 7

Do poradnika Jak utworzyć skrót do ikonki Komputer w Windows 7 przypisano następujące tagi:

windows 7 ikona mój komputer poradniki windows 7 windows 7 skrót dodawanie skrótów do paska windows 7 pasek w windows 7

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak utworzyć skrót do ikonki Komputer w Windows 7 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...