Jak utworzyć powiadomienie email o nowym komentarzu w Drupal 7

Poradnik dodany przez: Grymas44
12323 0

Screencast pokazujący sposób konfiguracji powiadomienia email o nowym komentarzu dodanym na blogu stworzonym na platformie Drupal 7. Każdy kto zaczyna swoją przygodę z Drupalem 7 na pewno na początku ma wiele pytań i problemów które chce rozwiązać. Ale wszystko po kolei i na spokojnie. Na wszystko jest sposób w Drupal 7. Powiadomienie o komentarzu jest jedną z takich rzeczy które można rozwiązać samemu. Kolejne problemy mam nadzieję uda mi się wstawić jak sam znajdę inne poradniki lub jak sam coś nagram.

Jeszcze tylko powiem, że jako już dosyć zaawansowany użytkownik Drupala jestem mega zadowolony z tego systemu. Tak jak nigdy nawet nie wiedziałem jak stworzyć za bardzo forum albo w pełni działającą stronę to teraz wszystko idzie gładko. Tutoriale Drupal 7 są bardzo pomocne ale na wiele rzeczy człowiek sam znajduje rozwiązanie. Drupal 7 jest bardzo przyjaznym środowiskiem, które pozwala praktycznie każdemu stworzyć coś fajnego i to w profesjonalny sposób.

Pozdrawiam zapraszam do poradnika i do Drupala 7.

Do poradnika Jak utworzyć powiadomienie email o nowym komentarzu w Drupal 7 przypisano następujące tagi:

tworzenie stron i blogów drupal 7 poradniki tutoriale drupal 7 drupal powiadomienie o komentarzu drupal powiadomienie o nowym komentarzu powiadomienia email na drupalu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak utworzyć powiadomienie email o nowym komentarzu w Drupal 7 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...