Jak utworzyć konto e-mail do swojej domeny internetowej

Poradnik dodany przez: Vistelin017
11923 0

Witajcie w moim dzisiejszym filmiku. W tym odcinku zaprezentuję Wam, jak samemu utworzyć konto email do domeny, tak abyście mieli pocztę w swojej własnej domenie. Zobaczcie sami! :)

 Oczywiście do stworzenia konta poczty dla domeny będziemy potrzebowali mieć wykupioną własna domenę internetową. Ja na potrzeby tego poradnika do tworzenia stron www posłużyłem się swoją własną domeną internetową: andrzejiwaniuk.net oraz webhostingiem, do którego przypisana jest ta domena w firmie hostingowej 1and1. 

Mam nadzieję, że od teraz konto email do strony www nie będzie już dla Was czarną magią i dzięki mojemu poradnikowi do tworzenia stron www samodzielnie utworzycie konto email do swojej domeny.Zobaczcie, sami jakie to jest łatwe. :)

 Serdecznie zapraszam Was do oglądania i subskrybowania mojego kanału, na którym znajdziecie znacznie więcej poradników do tworzenia stron www dzięki którym rozwiążesz swoje wątpliwości związane z tworzeniem stron i blogów

I jak, poradziliście sobie z utworzeniem konta email do domeny, którą wcześniej kupiliście? Piszcie w komentarzach :)

Do poradnika Jak utworzyć konto e-mail do swojej domeny internetowej przypisano następujące tagi:

tworzenie stron i blogów tworzenie konta email do domeny konto poczty dla domeny konto email do strony www poradniki do tworzenia stron www email do domeny

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak utworzyć konto e-mail do swojej domeny internetowej skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...