Jak utworzyć bootowalnego pendrive z systemem (bez użycia programów)

Poradnik dodany przez: Mattz20PCv2
34531 3

Każdy nie raz potrzebuje sformatować dysk i na nowo zainstalować system, ale nie każdy ma napęd optyczny (dotyczy to w szczególności netbooki i ultrabooki). Trzeba wówczas zainstalować system z pamięci USB czyli naszego pendka. Ale normalne wrzucenie plików na USB nic nam nie da i trzeba szukać pomocy w różnego rodzaju programach. Jest to proces czasochłonny i nie każdy będzie umiał utworzyć Botowalnego Pendrive'a przy pomocy programu. W tym filmie natomiast pokażę tobie jak na pomocą systemowego wiersza poleceń (CMD) wykonać właśnie tą czynność.

Pendrive z systemem stworzony bez użycia specjalnych programów to nie jest czarna magia i wystarczy zastosować się do kroków podanych w poradniku aby samemu coś takiego wykonać. System Windows 7 na pendrive może być bardzo użyteczną rzeczą. Każdy z was kto szuka sposobu na stworzenie, wgranie systemu operacyjnego na pendrive bardzo dobrze trafił. Zapraszam do tego poradnika i do stworzenia bootowalnego pendrive'a z waszym systemem operacyjnym.

Składniki:

  • 1) Drugi komputer wyposażony w napęd DVD
  • 2) Nośnik z systemem Windows

Do poradnika Jak utworzyć bootowalnego pendrive z systemem (bez użycia programów) przypisano następujące tagi:

windows 7 bootowalny pendrive pendrive z systemem windows 7 pendrive system windows na pendrive system operacyjny na pendrive

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak utworzyć bootowalnego pendrive z systemem (bez użycia programów) skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...