Jak usuwać ludzi ze zdjęć, redukcja szumu i tryb stosu w Photoshop

Poradnik dodany przez: kreegen
23340 4

Zobacz jak automatycznie wykonać usuwanie ludzi ze zdjęć, którzy weszli nam w kadr oraz jak usuwać wszystkie inne poruszające się obiekty w programie Adobe Photoshop. Usuwanie osób ze zdjęć to głównie zadanie i sposób na obróbkę i retusz zdjęć z wakacji. Najczęściej właśnie te zdjęcia potrzebują korekty. Oczywiście nie tylko na wakacyjnych zdjęciach usuwa się ludzi i różne obiekty. Technika i metody usuwania osób ze zdjęć i innych różnych rzeczy jest ogromnie przydatna i poszukiwana przez wiele osób. To jedno z najbardziej popularnych zastosowań programu Adobe Photoshop. 

W poradniku oprócz usuwania ludzi ze zdjęć macie bonusik, czyli sposób na to jak najlepiej zrobić świetnej jakości fotkę, która będzie bez szumów, przy użyciu wysokiego ISO. Także dowiecie się jak zrobić dobrej jakości zwykłym telefonem komórkowym. A jakby tego było mało, to jeszcze zapoznacie się z takimi rzeczami jak tryb stosu w Photoshop obiekty inteligentne. Photoshop z tym poradnikiem będzie super narzędziem w waszych rękach.

Do poradnika Jak usuwać ludzi ze zdjęć, redukcja szumu i tryb stosu w Photoshop przypisano następujące tagi:

obsługa programów redukcja szumu usuwanie ludzi ze zdjęć tryb stosu w photoshop obiekty inteligentne photoshop usuwanie osób ze zdjęć

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak usuwać ludzi ze zdjęć, redukcja szumu i tryb stosu w Photoshop skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...