Jak usunąć toolbary ASK, Delta search, AVG, Babylon z Firefox

Poradnik dodany przez: syter
81782 4.6

Jak zresetować przeglądarkę Firefox, czyli krótki poradnik, który wam pokaże jak skutecznie usunąć takie niechciane toolbary jak ask, delta search, avg, babylon. Sposób zadziała też z innymi tego typu toolbarami i wyszukiwarkami, które zaśmiecają naszą przeglądarkę Firefox. 

Usuwanie toolbarów czasem nie jest skuteczne dlatego ten pomysł dokładnie pokazuje co zrobić aby pozbyć się tych szkodliwych dodatków raz na zawsze. Delta search, czy Babylon to po prostu denerwujący spam, który potrafi mocno zirytować. Nawet użytkownicy którzy uważają po jakich stronach się poruszają i sprawdzają w co klikają mogą paść ofiarą takich toolbarów. 

Jak usunąć Delta Search, jak usunąć Babylon, ask usuwanie ... to tylko niektóre z zapytań z jakimi borykają się pechowi użytkownicy których "dopadły" takie toolbary. Co ciekawe i dosyć niemiłe to fakt, że czasem nawet kiedy instalujemy znany program, to wybierając standardowe ustawienia dla instalacji, instaluje nam się tez jakiś toolbar. Dlatego warto zawsze podczas instalacji czegokolwiek sprawdzić ustawienia zaawansowane. Tam wtedy jest pokazane co dokładnie i gdzie instalujemy. 

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak usunąć toolbary ASK, Delta search, AVG, Babylon z Firefox skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...