Jak usunąć tło z obrazka i jak zrobić zrobić plik PNG

Poradnik dodany przez: SpartanGeimer
66474 1

Siemanko! :D To mój pierwszy poradnik i mam nadzieję, że będzie on przydatny. Jeżeli tak, to nie zapomnij ocenić mojej produkcji i jeżeli chciałbyś zobaczyć więcej poradników to po prostu śmiało i bez wahania walnij komentarz z następnym pomysłem na film.

A w tym wideo będzie usuwanie tła i tworzenie pliku png w programie Adobe Photoshop CS6. Z jednej strony to proste rzeczy i takie trochę podstawy ale usuwanie tła z obrazka jest czynnością która przydaje się wielu osobom, także tym które tylko okazjonalnie potrzebują skorzystać z jakiegoś programu graficznego. Tło na obrazku łatwo usuniecie razem z krokami podanymi w tym poradniku więc jeżeli ktoś potrzebuje wykonać taką operację, to niech ogląda.

Zobaczycie też jak zrobić plik PNG w Adobe PhotoShop CS6. A jeżeli chodzi o wersję Photoshopa, to może to być także CS4 lub CS5. 

Niech tło na obrazku i jego usuwanie nie będzie już dla was problemem. Zapraszam do tego poradnika i zapraszam na mojego Facebooka: https://www.facebook.com/SpartanGeimer

Do poradnika Jak usunąć tło z obrazka i jak zrobić zrobić plik PNG przypisano następujące tagi:

tworzenie grafiki usuwanie tła jak usunąć tło usuwanie tła z obrazka plik png jak zrobić plik png tło na obrazku

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak usunąć tło z obrazka i jak zrobić zrobić plik PNG skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...