Jak usunąć powiadomienie o oryginalności systemu Windows

Poradnik dodany przez: Fergus
372110 1.33

Nie ma co ukrywać, że bardzo wiele osób "leci" na nieoryginalnych kopiach systemu Windows. Czy to dobrze czy nie to już każdy musi sobie odpowiedzieć. Ale posiadanie takiego systemu wiąże się z różnymi problemami. Jednym z nich jest komunikat o oryginalności systemu Windows. Wyskakuje on przy każdym uruchomieniu systemu i jest mocno irytujący. Ale jest prosty sposób na usunięcie takiego powiadomienia o oryginalności Windows. I nawet nie będzie trzeba nic instalować. 

Wszystkie czynności wykonamy w folderach i plikach systemowych i jest to całkowicie bezpieczna operacja. Pomysł jest sprawdzony i działa na 100%. Nieoryginalny Windows nie będzie już straszył cię tym komunikatem. Oczywiście warto kupić legalny system, gdyż możemy go wtedy łatwo i szybko aktualizować. Ale tak jak mówiłem, wybór należy do każdego z was.

Powiadomienie o oryginalności to trwała zmiana ale jeśli będziemy chcieli zaktualizować system to po aktualizacji znów będzie trzeba przeprowadzić kroki podane w tym poradniku. 

Do poradnika Jak usunąć powiadomienie o oryginalności systemu Windows przypisano następujące tagi:

systemowe wga komunikat windows komunikat o oryginalności powiadomienie o oryginalności nieoryginalny windows monit o legalności systemu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak usunąć powiadomienie o oryginalności systemu Windows skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...