Jak usunąć komunikat "wyświetlone" na Facebooku w Google Chrome

Poradnik dodany przez: motofly11
35946 5

Z pewnością większość z was zna komunikat "wyświetlone", który pokazuje się w oknie wiadomości tekstowych na Facebook'u. Ten komunikat to powiadomienie dla nadawcy wiadomości o tym, że odbiorca wiadomości ją przeczytał. Niestety niekiedy prowadzimy z kimś taką rozmowę, że nie chcemy aby osoba z którą piszemy widziała, że przeczytaliśmy jej wiadomość. Sytuacje są różne i wam pewnie też kiedyś się taka sytuacja zdarzyła. 

Powiadomienia Facebook i związane z tym tematem przeczytane wiadomości to zagadnienie, które pokazuje, że oprócz standardowych opcji jakie oferuje nam Facebook, możemy nieco "zakombinować" aby niektóre rzeczy zmienić. Dlatego w tym poradniku zobaczycie sposób na usunięciu tej przykrej funkcji jaką jest komunikat "wyświetlone". Zobacz na czym polega ten sposób i jeżeli też masz potrzebę usunięcia komunikatu "wyświetlone", to oglądaj.

Sposób do wykonania na przeglądarce Google Chrome. Ale spokojnie, dla użytkowników przeglądarki Firefox będzie przygotowany osobny poradnik, więc wystarczy poczekać na kolejny film. 

Składniki:

  • Dostęp do internetu
  • Przeglądarka Google Chrome
  • Trochę cierpliwości

Do poradnika Jak usunąć komunikat "wyświetlone" na Facebooku w Google Chrome przypisano następujące tagi:

portale społecznościowe komunikat wyświetlone komunikaty facebook powiadomienia facebook przeczytane wiadomości wyświetlone wiadomości

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak usunąć komunikat "wyświetlone" na Facebooku w Google Chrome skomentowało 3 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...