Jak usunąć hasło w Windows 8 i 8.1

Poradnik dodany przez: PCDanielv
246579 0

Cześć i witam w poradniku w którym chciałbym pokazać wam sposób na usuwanie hasła w Windows 8 i 8.1. Dokładniej będzie to patent polegający na wyłączeniu ekranu logowania co tym samym daje nam efekt usunięcia hasła w Windows. Poradnik jest wyjątkowo prosty i mam nadzieję, że wam się bardzo spodoba. W końcu ciągłe wpisywanie hasła do systemu jest uciążliwe, tym bardziej kiedy tylko my mamy dostęp do swojego komputera. 

Wyłączenie ekranu logowania rozwiąże sprawę w naszym systemie Windows. Hasła nie będzie trzeba wpisywać i od razu system po uruchomieniu jest gotowy do pracy. A cały sekret tego poradnika i klucz dzięki któremu jest możliwe wyłączenie ekranu logowania zawiera się we frazie netplwiz, którą wpisujemy w oknie uruchamiania. W końcu to wasz Windows, usuwanie hasła powinno być wyborem a nie domyślnym ustawieniem, które narzuca nam korzystanie z ekranu logowania. Jak usunąć to wszystko? Po prostu oglądaj. 

#Facebook na którego zapraszam: https://www.facebook.com/PodcastYT

#Skype: danielvlogable

#Poczta: pcgeekd@gmail.com

Składniki:

  • netplwiz

Do poradnika Jak usunąć hasło w Windows 8 i 8.1 przypisano następujące tagi:

windows 8 usuwanie hasła w windows windows hasła windows usuwanie hasła wyłączenie ekranu logowana ekran logowania jak usunąć netplwiz

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak usunąć hasło w Windows 8 i 8.1 skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...