Jak usunąć ekstremalne przebarwienia na zdjęciach

Poradnik dodany przez: Kitana
26859 0

Przebarwione zdjęcia się zdarzają i niestety to nawet często. Ale na szczęście można wszystko skorygować za pomocą kilku opcji w programie graficznym. Edycja zdjęć wcale nie jest trudna kiedy mamy odpowiedni poradnik. Krok po kroku tak jak na filmie będzie można przeprowadzić retusz zdjęcia i tak jak w tym przypadku, retusz kolorów. Kiedy i Tobie się trafi przebarwione zdjęcie to nawet bez zbytniej znajomości jakiegokolwiek programu graficznego będziesz w stanie wykonać zmianę barw na zdjęciu. 

Zobacz jak usuwa się ekstremalne przebarwione zdjęcia i nawet kiedy masz słaby aparat to spokojnie odzyskasz dobry wygląd fotki. W sumie w niecałe 5 minut wykonasz tego typu retusz zdjęcia.

W poradniku dokładnie widać co i jak zrobić i widać różnicę między efektem początkowym a efektem końcowym. Ogromna zmiana, która powoduje, że na zdjęciu jest to co być powinno i kolory takie jak w rzeczywistości (albo bardzo mocno zbliżone do oryginalnego stanu). Obróbka zdjęć dla każdego kto ma problem z przebarwionymi zdjęciami

Do poradnika Jak usunąć ekstremalne przebarwienia na zdjęciach przypisano następujące tagi:

obróbka zdjęć edycja zdjęć przebarwienia na zdjęciach zmiana barw na zdjęciu przebarwione zdjęcia retusz kolorów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak usunąć ekstremalne przebarwienia na zdjęciach skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...