Jak ustawić zabezpieczenia lokalne i co nam to daje

Poradnik dodany przez: Vistelin017
11806 5

Zabezpieczenia lokalne i ustawienia lokalne w Windows 8 to temat tego poradnika. Jeżeli chcielibyście się dowiedzieć w jaki sposób na przykład ustawić długość hasła dla konta użytkownika rejestrującego się w systemie Microsoft Windows 8 lub po ilu nieudanych próbach logowania się na konto ma ono zostać zablokowane to obejrzyjcie to video. Dokładnie dowiecie się jak wykonać takie ustawienia, gdzie one się znajdują i jakie jeszcze inne opcje są dostępne jeżeli chodzi o zabezpieczenia lokalne i o dostęp do komputera w Windows 8.  

W systemach Windows bardzo wiele rzeczy możemy zmienić i te które znamy najbardziej, to najczęściej używane funkcje w systemie. Jednak "głębiej" siedzą opcje mało znane, które przydają się w konkretnych sytuacjach i w konkretnych, specyficznych zastosowaniach komputera i dostępu do komputera w Windows 8.

Serdecznie zapraszam do oglądania i komentowania. Subskrybujcie też kanał https://www.youtube.com/channel/UCM0FNjBOn46G5D7yufWH-6A aby być na bieżąco z filmami.

Film znajduje się w:

Do poradnika Jak ustawić zabezpieczenia lokalne i co nam to daje przypisano następujące tagi:

windows 8 zabezpieczenia lokalne ustawianie długości hasła ustawienia do logowania ustawienia lokalne w windows dostęp do komputera w windows 8

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ustawić zabezpieczenia lokalne i co nam to daje skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...