Jak ustawić słuchawki Tritton AX Pro pod PS3 i PS4

Poradnik dodany przez: ADRIANxPL
15419 0

Ustawienia słuchawek Tritton Ax Pro Plus. W poradniku wszystko o konfiguracji i ustawieniach jakie możecie zrobić podłączając słuchawki Tritton AX Pro do konsoli, zarówno PlayStation 4 jak i PlayStation 4. Ustawienia głośności ( TD, TD, CTR )

Pamiętajcie, że kiedy skorzystacie z ustawień które  podane w filmie i dźwięk będzie za cicho, to wystarczy tylko na pilocie od słuchawek dodać parę tonów do góry (a głośność SUB zostawiacie wtedy na tych samych ustawieniach, które są w poradniku) Natomiast w niektórych grach  ustawienia audio, gdzie znajdziecie opcje do regulacji głośności i czy opcje związane z tym, czy dźwięk idzie z słuchawek czy z TV.

Słuchawki Tritton AX Pro i ustawienia dźwięku pomogą wam idealnie dopasować to jak chcecie aby dźwięk się zachowywał. Dzięki temu poradnikowi każdy z was bez problemu będzie mógł w pełni korzystać z zalet i możliwości jakie dają te słuchawki pod PlayStation. Zapraszam też do mojego poprzedniego poradnika w którym pokazywałem podłączenie słuchawek.

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ustawić słuchawki Tritton AX Pro pod PS3 i PS4 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...