Jak ustawić jeszcze ciekawsze wygaszacze ekranu w Windows 7

Poradnik dodany przez: bez-problemu_pl
25717 0

W Windows Seven są dostępne systemowe wygaszacze, takie jak klasycznie wszystkim znane Bąbelki czy Wstążki. Są dosyć atrakcyjne ale niestety jedyne ustawienie, jakie możemy w nich wprowadzić, to określenie ich czasu bezczynności, po jakim się pojawiają. Nic więcej. Ustawienia wygaszacza są po prostu bardzo ograniczone. Jeżeli chcecie zmienić wygaszacz ekranu albo zwiększyć ilość ustawień wygaszacza to warto zainstalować program System Screensavers Tweaker. Dzięki niemu można regulować i ustawiać wiele rzeczy takich jak np. wielkość i przezroczystość bąbelków albo odległości między wirującymi na ekranie wstążkami. Jednym słowem program System Screensavers Tweaker sprawia, że systemowe wygaszacze stają się ciekawsze, bo można je dowolnie konfigurować.

Oczywiście można poszukać i ściągnąć z internetu inne wygaszacze ekranów dla Windows 7 ale szukając sposobu na zmianę tego co jest domyślnie w systemie, warto zainstalować omawiany program. Sam zobacz jakie możliwości dają ustawienia wygaszacza.

Składniki:

  • Link do programu:
  • http://download.komputerswiat.pl/upiekszanie-systemu/wygaszacze-ekranu/system-screensavers-tweaker

Do poradnika Jak ustawić jeszcze ciekawsze wygaszacze ekranu w Windows 7 przypisano następujące tagi:

windows 7 wygaszacze ekranu dla windows 7 zmienianie wygaszacza ekranu poradniki windows seven ustawienia wygaszacza system screensavers tweaker

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ustawić jeszcze ciekawsze wygaszacze ekranu w Windows 7 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...