Jak ustawić funkcję "Przesuń, aby wyłączyć komputer" w Windows 8.1

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Windows 8
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 12.07.2015 / 18:00
  • Odsłony: 9 845
  • Ocena: 5.00
  • Głosy: 1
  •  

Poradnik dodany przez:

Vistelin017

Do poradnika jak ustawić funkcję "przesuń, aby wyłączyć komputer" w windows 8.1 przypisano następujące tagi:

Windows 8 to bardzo ciekawe narzędzie, które oferuje nam szereg możliwości. Teraz nasze komputery mają coraz to więcej funkcji, które upodabniają go wszelkich sprzętów posiadanych w domu. Tablet ma podobne funkcje co laptop i odwrotnie. Teraz telefon może służyć nam za podręczne biuro.

System Windows 8 jest tak mocno rozbudowanym systemem, że posiada ukryte funkcje. Windows 8 to narzędzie, które powędrowało do telefonów, czy tabletów. Są one podobne i bardzo spójne. Na windows 8 w wydaniu mobilnym znajdziemy ciekawą, ale dla tego segmentu rynku normalną opcję. Mianowicie "przesuń aby wyłączyć komputer". 

Jeśli mamy laptopa z ekranem dotykowym lub komputer all in one to taka opcja bardzo fajnie by w tym wypadku wyglądała. Przesuń aby wyłączyć komputer sprawdzi się także przy ekranach, które dotykowe nie są. Wtedy będziemy musieli wykonać taki ruch myszką.

Mam nadzieję, że takie ukryte opcje w windows przydadzą się Wam podczas normalnego użytkowania. Spróbujcie sami w domu, czy takie wyłącznie systemu Wam pasuje.

Kategoria: Systemy operacyjne > Windows 8

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ustawić funkcję "Przesuń, aby wyłączyć komputer" w Windows 8.1 skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków